Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Інвестиції BMW в акумуляторні батареї

Із задоволенням за кермом

Інвестиції BMW в акумуляторні батареї

BMW Group продовжує фокусуватися на стратегії розвитку електромобільності, концентруючи всі свої технологічні напрацювання в області створення акумуляторних батарей у новому центрі розвитку. Клаус Фройліх, член Ради директорів BMW AG, відповідальний за науково-дослідні розробки, разом з Олівером Ципсе, членом Ради директорів BMW AG, відповідальним за виробництво, та Ільзе Айгнер, міністром економічного розвитку Баварії, справили 24 листопада урочисте закладення першого каменя у фундамент нового центру розвитку технологій акумуляторних батарей BMW Group у Мюнхені. У цьому багатопрофільному комплексі будуть удосконалюватися технології, пов'язані з розробкою і впровадженням у серійне виробництво акумуляторних батарей. Сумарні інвестиції компанії в цей майданчик протягом наступних 4 років складуть 200 мільйонів євро, при цьому буде створено 200 робочих місць. Центр почне свою роботу на початку 2019 року.

«Ми сконцентруємо всі наші власні розробки і весь досвід з вибудовування виробничо-збутового ланцюжка у нашому новому високотехнологічному центрі. Експерти міжнародного рівня, що працюють у нових дослідно-конструкторських лабораторіях, будуть проводити важливі дослідження в області поліпшення хімічного складу і структури осередків. Ми сфокусуємось на поліпшенні характеристик акумуляторних батарей: їх життєвого циклу, безпеки, швидкості зарядки і кінцевої вартості. Ми поставимо нові стандарти в автомобільній індустрії», - прокоментував відкриття нового центру Клаус Фройліх.

Центр розвитку технологій акумуляторних батарей дозволить отримати важливі конкурентні переваги.

Осередок акумулятора - це його серце. Вона визначає загальну ефективність, обсяг енергії, що запасається, швидкість зарядки, життєвий цикл батареї та вносить істотний внесок в характеристики електромобіля.

У лабораторіях, дослідних і виробничих приміщеннях, з яких буде складатися новий центр, групи фахівців будуть аналізувати різні варіанти конструкцій осередків і технології. Вони також будуть створювати прототипи акумуляторних батарей майбутнього, фокусуючи увагу на їхній хімічний склад, застосування різних конструкційних матеріалів, поведінці осередків у екстремальних умовах і при наднизьких температурах, параметрах зарядки, у тому числі швидкої, а також будуть оцінювати розміри осередків і їх форми. Такі внутрішні технологічні напрацювання є ключовим фактором у розвитку акумуляторних батарей і дозволяють досягати найкращих характеристик їх ефективності.

BMW Group також отримає досвід в області швидкого прототипування осередків, який дозволить здійснювати подальше виробництво акумуляторних батарей згідно точним вимогам і специфікаціям окремих автомобілів. Ці ключові знання, що покривають весь виробничо-збутовий ланцюжок, починаючи від вибору конструкційних матеріалів, форми осередків, їх інтеграції у батарею і закінчуючи виробничими процесами, дозволять отримати необхідні конкурентні переваги і зменшити витрати.

Концерн BMW Group протягом багатьох років проводить дослідження в області технологій акумуляторних батарей і досяг високого рівня, що дозволяє оцінювати ефективність батарей, особливо завдяки розробці моделей BMW i. Компанія збере всі ноу-хау різних виробничих департаментів у новому центрі розвитку технологій акумуляторних батарей і спрямує свої зусилля на якнайшвидше досягнення значних результатів у цій галузі. Отримані відкриття будуть максимально оперативно впроваджуватися в акумуляторні батареї останнього покоління.