BMW i3s

БЛИСКАВИЧНИЙ. ЗАРЯДЖЕНИЙ ЕМОЦІЯМИ.

БЛИСКАВИЧНИЙ. ЗАРЯДЖЕНИЙ ЕМОЦІЯМИ.

Повністю новий BMW i3.

Вважаєте спортивне водіння без викидів ознакою майбутнього? BMW i3s досягнув його вже давно. І стрімко віддаляється. Для розгону від 0 до 60 км/год йому досить вражаючих 3,4 секунди. Він демонструє прогресивний дизайн, динаміку спортивного автомобіля, доставляє найчистіше задоволення від водіння.

СКОРОЧЕНА
СПОРТИВНІСТЬ.

СКОРОЧЕНА СПОРТИВНІСТЬ.

Він виглядає ширшим: з переднім спойлером і високим глянцевим бампером. Більш спортивним: з ексклюзивними чорними 20-дюймовими легкосплавними дисками, обід яких має новий дизайн. Найбільш характерним: з задньою частиною із загостреними контурами та збільшеною на 40 мм колією. Водіння BMW i3s – швидше та емоційніше.

6.9 СЕКУНДИ

Для розгону від 0 до 100 км/год BMW i3s вистачить 6,9 секунди. Можливості двигуна розкриваються вже через кілька метрів після старту. Крутний момент на піку – 270 Нм, потужність – 184 к.с. (135 кВт). Він напрочуд рухливий і може досягти швидкості 160 км/год.

ЗАВЖДИ ГОТОВИЙ ДО СПРИНТУ.

Максимальна спортивність максимально електричного BMW i3s проявляється у зразковій динаміці водіння, досягнутій за рахунок використання найсучасніших технологій. Швидкість роботи нової автоматичної системи контролю стійкості (ASC) зросла, нею забезпечується більша тяга і стабільність при пришвидшенні та гальмуванні. Стало можливим використання оптимізованого динамічного контролю тяги (DTC) під час поворотів і на швидкості в 100 км/год і вище.

Більш спортивну динаміку руху пропонується використовувати у режимі управління SPORT. Коли Ви натискаєте на педаль акселератора, BMW i3s відкликається з незвичайною швидкістю, поки це дозволяє заряд акумуляторної батареї. Спортивне кермове управління використовує відповідним чином адаптований крутний момент і спортивну підвіску, зменшену на 10 мм. Це дозволило домогтися більшої чуйності, гнучкості управління.

Витрата палива та викиди СO2.

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3:
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0
Викиди СО2 в г/км (комбіновані): 0
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км: 13.1
Електричний запас ходу в км (комбінований): 359
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 260

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 з Range Extender:
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14-13
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км (комбіноване): 11.5
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0.6
Електричний запас ходу в км (комбінований): 235
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 380

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s:
Витрата палива на л/100 км (комбінована): 0
Викиди СО2 в г/км (комбіновані): 0
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км: 14.6–14.0
Електричний запас ходу в км (комбінований): 330–345
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 260

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s з Range Extender:
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км (комбіноване): 12.5
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0.7
Електричний запас ходу в км (комбінований): 220
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 380

 *значення, засновані на циклі тестування NEDC

Запас ходу залежить від багатьох факторів, зокрема: особистої поведінки водіння, обраного маршруту, погодних умов, використання опалення / охолодження і попередньої підготовки.

Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційним питомим викидам CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві по споживанню палива і викидах CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», які доступні безкоштовно в усіх торгових точках і від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина.