Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Огляд BMW M850i xDrive Gran Coupé

Із задоволенням за кермом

THE 8

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Спортивний за своєю природою: BMW M850i xDrive Gran Coupé розкриває свої гени автоспорту ще до початку руху. Його захоплююча дух естетика з вражаючими пропорціями спортивного автомобіля і специфічними акцентами дизайну передає безкомпромісну динаміку та демонструє потенціал розкішного чотирьохдверного спортивного автомобіля. Потужний 8-циліндровий двигун BMW TwinPower Turbo оснащений функціями від гоночних автомобілів. Цей двигун дозволяє усім чотирьом пасажирам безпомилково відчути свою нестримну міць. Висока продуктивність на дорозі гарантовано підніме ваш пульс.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі):10.7
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 245

01

ПОСИЛЕНИЙ СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР

01

ПОСИЛЕНИЙ СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР

ДИЗАЙН М СЕРІЇ В M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Захоплююча мова дизайну BMW M850i xDrive Gran Coupé додатково посилена ексклюзивними акцентами стилю M серії. Відмінні риси, такі як рама решітки радіатора в кольорі Cerium Grey і великі повітрозабірники переднього фартуха, відображають вражаючі якості розкішного спортивного купе. Дифузор в металевому кольорі Dark Shadow і задні вихлопні труби в Cerium Grey помітно підкреслюють цей автомобіль як члена сімейства BMW M.

02

НОВИЙ ГРАНИЧНИЙ ЗВУК

02

НОВИЙ ГРАНИЧНИЙ ЗВУК

ПОТУЖНИЙ 8-ЦИЛІНДРОВИЙ ЗВУК ЗІ СПОРТИВНОЮ СИСТЕМОЮ ВИХЛОПУ

Звук двигуна BMW M850i Gran Coupé опанував усіма октавами на клавіатурі - від піано до фортіссімо. Інтегрована технологія випускної заслінки в спортивній вихлопній системі дозволяє регулювати вихідний звук. У програмі COMFORT звучить стриманий спортивний тон, в той час як програми SPORT і SPORT+ забезпечують насичений звук класичного автомобіля BMW M серії.

03

КОЖНИЙ ПОВОРОТ ІДЕАЛЬНИЙ

04

ПРИСКОРЮВАЧ ПУЛЬСУ

04

ПРИСКОРЮВАЧ ПУЛЬСУ

8-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWINPOWER TURBO

Володіючи об'ємом в 4,4 літра й потужністю в 390 кВт (530 к.с.), 8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo зводить як лічильник оборотів, так і пульс водія на однаковий рівень. Потужний двигун розганяє BMW M850i xDrive Gran Coupé від 0 до 100 км/год за 3,9 секунди з крутним моментом в 750 Нм. Насичений звук цього 8-циліндрового двигуна додатково генерує мурашки по тілу.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СУЧАСНУ РОЗКІШ

BMW КЛАСУ ЛЮКС

 

Дізнайтесь більше

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі):10.7
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.