Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Огляд BMW EfficientDynamics

Із задоволенням за кермом

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

МЕНШЕ ВИТРАТ ПАЛИВА. БІЛЬШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ.

Справжнє задоволення від водіння завдяки максимальній динаміці і мінімальній витраті палива. BMW EfficientDynamics - стратегія, розроблена BMW для мінімізації витрати палива і викидів CO2 при одночасному поліпшенні динаміки і підвищенні задоволення від водіння. Це цілий пакет заходів, які поширюються на двигун, системи управління потоками енергії і саму концепцію автомобіля. І все це вже включено в базову комплектацію кожного автомобіля BMW. Це - BMW EfficientDynamics.

ТЕХНОЛОГІЇ ЗАВТРАШНЬОГО ДНЯ. ВЖЕ В СЕРІЙНОМУ АВТОМОБІЛІ.

Інтелектуальне управління потоками енергії і використання полегшених конструкцій, а також поліпшена аеродинаміка і заходи підвищення економічності двигунів - всі ці фактори стійкої мобільності є характерними особливостями кожного сучасного BMW. До інших інновацій відносяться нові форми систем приводу, такі як технологія BMW eDrive. Відповідно до основної концепції стратегії BMW EfficientDynamics в автомобілях BMW i втілюються нові ідеї електромобільності, які інтегруються в багато існуючі технології.

 

Коли мрії стають реальністю. 

Досвід BMW EfficientDynamics

Запустити відео

ДАВНЯ ТРАДИЦІЯ.

Стратегія BMW EfficientDynamics спирається на багаторічну історію. Вже в 1972 році мрія про електромобільністіь втілилася в реальність в моделі BMW 1602e. Ще через кілька років BMW розробила такі моделі, як BMW E1 і BMW Vision EfficientDynamics - і таким чином стала одним з найбільш інноваційних автовиробників в світі.

ЕФЕКТИВНІСТЬ В ПОЄДНАННІ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ВІД КЕРУВАННЯ.

Познайомтесь з відзначеними нагородами бензиновими і дизельними двигунами.

ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ.

Отримайте захоплююче задоволення від водіння в поєднанні з ефективною мобільністю.

ЩЕ БІЛЬШ ВРАЖАЮЧА ДИНАМІКА ПРИ МЕНШІЙ МАСІ.

Ми заощадили на масі. Ви заощадите на витратах енергії.

ЕКОНОМІЧНА ФОРМА ДИНАМІКИ.

Викиди CO2 багатьох автомобілів з функціями BMW EfficientDynamics не перевищують 120 г / км.