Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Конкурс елегантності Concorso D'eleganza Villa D'este 2015 року

Із задоволенням за кермом

Конкурс елегантності Concorso D'eleganza Villa D'este 2015 року

Класичні автомобілі, представлені на Конкурсі елегантності Villa d'Este, часто називають «предметами мистецтва на колесах». В цьому році відвідувачам конкурсу історичних автомобілів і мотоциклів, організованого BMW Group Classic і Grand Hotel Villa d'Este, нагадають, як 40 років тому ця фраза набула повністю новий сенс. У червні 1975 року BMW 3.0 CSL, розфарбований американським художником і скульптором Олександром Колдер, брав участь в гонці «24 години Ле-Мана». Саме цей автомобіль став основоположником підтримуваного BMW проекту Art Car, він до цих пір був яскравим представником приголомшливого часу - епохи, коли дивовижне мистецтво і ексклюзивний стиль життя проник і в автомобільний світ. В ході Конкурсу елегантності Villa d'Este 2015 року блиск і гламур 1970-х років воскреснуть в сучасності. «Стиль 70-х - джетсеттери повертаються» - девіз заходу, що проходить на озері Комо, в рамках якого з 22 по 24 травня разом зберуться власники і шанувальники класичних автомобілів і мотоциклів. У програму свята в п'ятий раз в історії буде включений конкурс мотоциклів (Concorso di Motociclette), відвідувачам також буде запропонований ряд спеціальних програм, включаючи експозицію «90 років Rolls-Royce Phantom».

Конкурс элегантности Concorso D’eleganza Villa D’este 2015 года

Особлива увага, зрозуміло, буде прикута безпосередньо Конкурсу елегантності, в рамках якого класичні автомобілі і мотоцикли найвищого класу і з видатною історією змагатимуться між собою в декількох категоріях. З нагоди 90-річного ювілею моделі, автомобілі Rolls-Royce Phantom різних поколінь також змагатимуться між собою в особливому класі. Оцінки учасникам змагань виставляють не тільки експерти з журі, а й публіка: «глас народу» визначає, кому будуть вручені кілька особливих призів.

Шанувальники класичних мотоциклів неодмінно будуть у захваті від представленої на заході вишуканої лінійцки історичних моделей. Конкурс мотоциклів стане основною подією в програмі другого дня заходу. Як і в минулому році, колона рідкісних мотоциклів зупиниться на «Парад історичних автомобілів» на Віллі д'Есте на шляху від озера Комо до парковки біля Вілли Ерба в Черноббио. Члени журі будуть оцінювати мотоцикли після того, як ті доїдуть до фінальної точки запланованої подорожі.

Мотоциклы BMW Moto

Додаткові програми для гостей і учасників Конкурсу також будуть проходити в стилістиці бунтівних 70-х років. Майданчики на Віллі Ерба будуть відкриті для публіки в суботу та неділю. В цьому році спеціальна виставка на площі біля Вілли Ерба буде присвячена автомобілям з серії Art Car, які підкорювали як шанувальників автоспорту, так і поціновувачів мистецтв, в 1970-х. Тільки в цю декаду було створено чотири справжніх предмета мистецтва на колесах - слідом за Олександром Колдер своє бачення «лівреї» для гоночних автомобілів BMW представили Френк Стелла, Рой Ліхтенштейн і Енді Уорхол. Саме останнє поповнення в цій колекції - BMW M3 GT2 Art Car, створений Джеффом Кунсом.

Конкурс елегантності Concorso d'Eleganza Villa d'Este вважається провідною в світі подією в світі класичних автомобілів і мотоциклів. Захід, що проходить в розташованому на півночі Італії місті Черноббіо, вперше відбувся в 1929 році як виставка передових досягнень автомобільної індустрії. Але з 1980-х років основною його спеціалізацією стала історія. У 1999 році концерн BMW Group став партнером Конкурсу, а з 2005 року підрозділ BMW Group Classic і Grand Hotel Villa d'Este стали виступати співорганізаторами заходу. Крім класичних автомобілів і мотоциклів, що мають важливе історичне значення, на Конкурсі елегантності представлені дизайнерські роботи і концепт-кари різних часів. http://concorsodeleganzavilladeste.com/