Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Подробиці про BMW M8 Coupe

Із задоволенням за кермом

THE M8

АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ COUPÉ M В ДЕТАЛЯХ

ФАКТИ Й ОСНАЩЕННЯ АВТОМОБІЛЯ BMW 8

Автомобіль оснащений сучасними інноваційними технологіями, що забезпечують повний контроль і комфорт під час водіння. Спортивний автомобіль демонструє свій характер, потужність і технологічну досконалість. Він створює атмосферу розкоші, надаючи водієві цифрові першокласні послуги.

АВТОМОБІЛІ BMW 8 SERIES COUPÉ M У ПОРІВНЯННІ

КОРОТКІ ФАКТИ: ТРІО СПОРТИВНОЇ ТА РОЗКІШНОЇ ЧАРІВНОСТІ

BMW M8 COMPETITION COUPÉ

Максимальна динаміка руху та ексклюзивність

 

 • Високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • M xDrive з активним диференціалом М і 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic з Drivelogic
 • Ексклюзивні елементи дизайну та обладнання
 • 460 кВт (625 к.с.), 750 Нм, 0-100 км/год за 3,2 с

BMW M8 COUPÉ

Динаміка руху та розкіш на вищому рівні

 

 • Високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • M xDrive з активним диференціалом М
 • 8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з Drivelogic
 • 441 кВт (600 к.с.), 750 Нм, 0-100 км/год за 3,3 с

BMW M850i xDRIVE COUPÉ

Потужна продуктивність з розкішним талантом

 

 • Високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport
 • BMW xDrive з диференціалом M Sport
 • 390 кВт (530 к.с.), 750 Нм, 0-100 км/год за 3,7

КОМПЛЕКТАЦІЯ АВТОМОБІЛЯ

ТЕХНОЛОГІЇ ШАСІ ТА ПРИВОДУ BMW M8

Високорозвинені та численні компоненти шасі та трансмісії забезпечують маневреність, високий рівень продуктивності та стійкість на дорозі. Від водіння автомобілем водій отримує неймовірну насолоду, а пасажири комфортабельну та безпечну поїздку. Отримайте адреналін і гарний настрій, відчувши себе на перегоновій трасі.

Високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo. 

В автомобілі встановлений потужний бензиновий двигун на вісім циліндрів. Його потужність складає 625 кінських сил. Також виділяються два турбокомпресора за рахунок випускного колектора з розташованими поперечно циліндрами. Двигун розрахований на великі навантаження, тому автомобіль поводиться впевнено на дорозі.

Адаптивна підвіска М.

Завдяки адаптивній підвісці регулюється характеристика демпфера в залежності від ситуації водіння, покращуючи комфорт і динаміку водіння. Для підвищення комфорту під час водіння авто до стандартних налаштувань передбачена програма під назвою «SPORT», що пропонує посиленіші налаштування для демпфера, а під час встановлення «SPORT+» ви відчуєте себе гонщиком на треку.

M xDrive.

Активний диференціал автомобіля гарантує йому потужність і тягу незалежно від виду водіння. Сучасна технологія поєднує управління приводом і маневреність автомобіля. Тепер ви зможете обрати варіант приводної системи: 2WD, 4WD, Sport 4WD або DSC-off.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic.

Коробка передач на 8 ступенів пропонує різні варіанти перемикання: динамічний, плавний і комфортний. При цьому автомобіль споживає мало палива, що робить його особливим серед інших моделей. Переключити передачу можна використовуючи важіль перемикання швидкостей або кермове колесо. Також BMW M8 легко переводиться до режиму автомат, що дає можливість трансмісії самостійно виконувати роботу.

Керамічні гальма М Carbon. 

Керамічні додаткові гальма Carbon не піддаються корозії і мають гарний рівень термостійкості. Вони знижують вагу і знос, покращуючи динаміку та маневреність автомобіля. Розглянути оснащення можна через супорт. Через особливості матеріалу під час гальмування автомобіля може проявлятися незначний шум. Щоб його уникнути, досить провести сухе гальмування, знизивши навантаження. При впливі вологи та солі з дороги, ефективність гальмівної системи повністю відповідає звичайним гальмам. Зниження гальмівного зусилля компенсується сильним натисканням на педаль гальм. При появі шуму під час гальмівної системи не варто панікувати, це жодним чином не впливає на роботу гальм і безпеку пасажирів і водія.

M MODE.

Використовуючи MODE – кнопку, розташовану на консолі, ви відрегулюєте інтенсивність управління помічниками водія. У режимі ROAD передбачений повний спектр електронних функціональних помічників. У SPORT – помічники не втручаються, але видають сигнал попередження. У TRACK – деактивується робота асистентів, що дозволяє відчути себе на перегоновій трасі. Від обраного режиму буде залежати інформація про водіння на дисплеї автомобіля.

Гальмівна інтегрована система дозволяє точно відчути педаль і управляти системою, використовуючи компактний модуль. Для зручності можна встановити кілька режимів натиску на педаль: SPORT і COMFORT. Різниця відчувається в зміні величини тиску на гальмівну педаль і відстані гальмівного шляху.

Випускна система M Sport.

В автомобілі встановлена випускна система, що видає під час газу динамічний звук гарчання, який можна змінити, використовуючи випускний клапан. Обрати одну з програм SPORT+ або SPORT можна використовуючи одну кнопку. Залежно від програми автомобіль змінює звук двигуна.

КОМПЛЕКТАЦІЯ BMW

ДИЗАЙН АВТОМОБІЛЯ

BMW M8 встановлює свої стандарти. Він перший в лінійці спортивних розкішних автомобілів із високою продуктивністю. У дизайні притаманні чорні глянцеві елементи, що підкреслюють характер авто. Відмінні риси BMW виражені в ексклюзивних деталях, властивих тільки цій марці автомобіля.

Екстр'єр

Решітка радіатора М.

Радіаторна передня решітка виконана в чорному кольорі, посередині елемента виділяється «М8», підкреслюючи характер і стиль авто.

Дзеркало заднього виду в чорному кольорі.

Глянцеві чорні дзеркала підкреслюють спортивний характер автомобіля. Дзеркала оснащені зовнішнім опціональним пакетом, а їх кришки виконані із карбону.

Бічні зябра М в чорному кольорі.

В автомобілі з боків розташовані глянцеві чорні накладки із вбудованою емблемою «М8». Елементи виконуються з вуглепластика. Вони підкреслюють витонченість ліній спортивного авто.

20-дюймові легкосплавні диски 813 M.

Легкосплавні двадцятидюймові диски зі спицями зіркоподібної форми гарно гармоніюють зі змішаним типом шин. Позаду авто встановлені спиці 10,5J x 20 на шини 285/35 R20, а попереду – 9,5J x 20 на шини 275/35 R20.

Задній спойлер M в чорному кольорі.

Спойлер, встановлений позаду авто, виконаний в глянцевому чорному кольорі, що підкреслює спортивні форми BMW M8. Спойлер виготовлений із вуглепластика, це знижує вагу автомобіля, покращуючи його розгін.

Позначення M8 Competition.

Чорне позначення M8 Competition в задній частині – індикатор високої динаміки руху автомобіля.

Інтер'єр

Шкіряне оздоблення 'Merino'/Alcantara.

Оздоблення салону автомобіля виконане зі шкіри в двох відтінках: чорному і бежевому. Це поєднання кольору призначене тільки для M8. Встановлене обладнання в салоні доповнюється вставками збоку та підкладкою для центральної консолі в алькантарі.

Значок Competition.

На консолі розміщений знак «Competition», що підкреслює спортивний стиль BMW M8 і вказує на його динамічні властивості.

Ремені безпеки М.

У ременях безпеки передбачений обмежувач і натягувач, що забезпечує максимальний захист водія та пасажирів при ДТП. Ремені виконані в класичній колірній гамі, що підкреслює спортивний інтер’єр салону.

Дверні пороги з позначенням M8 Competition.

Водія і пасажира попереду зустрічають пороги, прикрашені елементом M8, який знаходиться в чорній вставці. Такий дизайнерський хід підкреслює ексклюзивність і якість автомобіля.

Селектор передач М.

Селектор для коробки передач виконаний в абсолютно новому дизайнерському рішенні. Він вирізняється за схемою перемикання швидкостей. В автомобілі передбачено кілька режимів: «S» – ручне перемикання швидкостей, «D» – автоматичне. А перемикач швидкостей «Drivelogic» оснащений кнопкою паркувального замка «P». На кожному елементі вигравіруваний логотип автомобіля, що показує справжній характер BMW.

Панель приладів М.

Панель приладів автомобіля, крім основної, відображає додаткову інформацію, що притаманне тільки спортивним авто. При виборі перегонового режиму «TRACK» на панелі відразу відображається температура і тиск в шинах, рівень наддуву шин і сила тяжіння. Тепер ви відчуєте себе на перегоновому треку.

РОДЗИНКА ДИЗАЙНУ АВТО

Спортивний характер автомобіля повністю виражений в його дизайні. Стильний салон і витончені лінії привертають погляд своєю розкішшю. Серед основних елементів, що підкреслюють характер BMW: решітка радіатора, бічні панелі, випускні труби. Усі елементи виконані в хромі й акцентують увагу на зовнішній вигляд автомобіля. Сплітери в чорному кольорі, дзеркала, спойлер і повітрозабірники великих розмірів підкреслюють потужність, а високі характеристики авто прописані на його кузові. Двадцятидюймові диски виглядають виразно та гармоніюють з основним відтінком автомобіля. Спортивний дизайн підкреслює розкішний шкіряний салон в чорно-бежевих відтінках. Кермо обтягнуте шкірою, а в середині колеса красується емблема авто. Доповнює акцент до розкоші оздоблення даху.

ПАКЕТ ЕКСТЕР'ЄРУ M CARBON

Елементи, що входять до складу пакету екстер’єру Carbon, підкреслюють спортивний стиль авто. До пакету входять: повітряні бічні завіси, бампери, кришки для дзеркал, спойлер і дифузорна вставка. Елементи виготовлені з високою реалістичністю, увага приділена кожній деталі. Завдяки виготовленню елементів з вуглепластика досягається зниження ваги автомобіля, що покращує швидкість розгону.

BMW INDIVIDUAL.

Індивідуальність BMW максимально виражена в кожному елементі. За рахунок ексклюзивного оснащення підкреслюється унікальність характеру і розкішний стиль автомобіля. Кожен елемент, деталь і лінія авто заявляють про його потужність і спортивність. Обрати М8 можна в декількох колірних гамах: Dravite Grey, Aventurine Red, Frozen Dark Silver metal, Frozen Brilliant White. Елегантна ексклюзивність моделі передається крізь сидіння ручної роботи. В якості оббивки використовується шкіра високої якості «Merino» чорного і бежевого відтінку або білого та блакитного кольору. Розкоші додає ручний стьобаний шов. Завдяки індивідуальній оббивці салону досягається ексклюзивність моделі.

ЕКСТЕР’ЄР BMW M850i xDRIVE COUPÉ

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ

Екстер’єр BMW прогресивний, в ньому простежується динамічність і стиль. Ексклюзивність підкреслюється екстер’єром салону, виконаного в спортивному ексклюзивному дизайні з деталізованими елементами розкоші. Відчути драйв перегонового треку і насолодитися комфортом повсякденного водіння допоможуть шасі, привід та інші компоненти авто, які гарантують викид адреналіну на трасі будь-якого типу.

Автомобільний дизайн

Елементи екстер'єру в BMW M850i.

Усі елементи, що використовуються в екстер’єрі автомобіля: дзеркала, напис, повітрозабірники, випускні труби, радіаторна решітка, пофарбовані в сірий колір. Вони підкреслюють тонкість спортивного стилю авто і гармонійно вписуються під відтінок фарбування BMW.

20-дюймові легкосплавні диски.

Легкосплавні автомобільні диски на 20 дюймів з Y і M подібними спицями елегантно поєднуються з шинами, що мають високі характеристики. Шини мають змішаний тип, передні 245/35 R20 поєднуються зі спицями 8J x 20, задні 275/30 R20 – з 9J x 20.

Пакет аеродинаміки М.

Аеродинаміка автомобіля підкреслює атлетизм авто, змінюючи його повітряний потік. Задня та передня частини кузова оснащені бамперами характерного відтінку. З боків передбачені спідниці. Увагу привертає гарний колір дифузора, виконаного у відтінку Dark Shadow.

Шкіряне кермо М.

Кермо виконане в спортивному дизайні і оснащене трьома спицями. Обід колеса виготовлений зі шкіряного матеріалу «Walknappa Black» з контурним упором під великий палець, що забезпечує спортивне пряме управління авто. Для водія розкривається можливість управління функціональними кнопками, без відриву рук від керма. Емблема у вигляді «М» на кермі підкреслює спортивний стиль автомобіля.

Скляні вставки «CraftedClarity».

Ексклюзивна вставка зі скла «CraftedClarity» складається з елементів, зроблених вручну. Вони встановлені на кнопці стоп/старт, регулюванні гучності, коробці передач. Елементи тактильно та візуально покращують дизайн салону, надаючи йому індивідуальності.

Пороги з позначенням M850i.

Оздоблення порога оснащене підсвічуванням і маркуванням M850i. Пороги зроблені з карбону, вони міцні та легкі в догляді. Елементи маркування та підсвічування підкреслюють характер автомобіля, а інкрустація з алюмінію матового кольору надає індивідуальності.

Випускні труби з обох сторін.

Випускні труби вбудовані зліва та справа заднього фартуха, укладені в отвір ромбоподібної форми відтінку Cerium Grey.

ДИНАМІЧНИЙ РУХ

8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

Бензиновий восьмициліндровий двигун автомобіля включає в себе турбонагнітач і регульовані клапани. Впорскування палива здійснюється автоматично. Двигун потужністю 530 кінських сил, має крутний момент 750 Нм. Турбонагнітачі розташовані між циліндрами.

Адаптивна підвіска М.

Підвіска регулює характеристику демпфера в залежності від характеру водіння авто, покращуючи керованість. Включивши налаштування COMFORT, ви підвищите комфорт водіння, а SPORT – відчуєте себе на перегоновій трасі.

BMW xDrive.

Повний привід автомобіля оснащений інтелектуальною системою, яка рівномірно розподіляє навантаження між передніми та задніми колесами, забезпечуючи безпеку під час руху різним дорожнім покриттям. Завдяки інноваційній мережі управління досягається повна організація руху авто за спортивною динамікою і тягово-орієнтовним рухом.

Спортивне гальмо М.

Маючи великий динамічний потенціал, BMW оснащений спортивною високоефективною гальмівною системою, яка сприяє уповільненню руху автомобіля під час поїздки мокрою дорогою. Сині ексклюзивні фіксовані штангенциркулі з емблемою виглядають ефектно. На передніх супортах встановлено чотири поршні, на задніх – один. На дисках передбачена внутрішня вентиляція, що покращує гальмування.

Спортивна випускна система М.

Випускна спортивна система з двома випускними керованими клапанами забезпечує спортивний потужний звук, що адаптується під принцип водіння автомобіля. Вона наповнює подорож звуковим емоційним досвідом, дозволяючи отримати драйв від водіння.

АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ COUPÉ M

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ

Зосередитися на важливому допоможуть асистенти. Завдяки встановленій інноваційній системі водій отримує повноцінну допомогу під час водіння. Функціонал, встановлений в кабіні авто – яскравий приклад мистецтва та сучасної системи мобільності.

Parking Assistant Plus.

Асистент Parking забезпечує гарну мобільність автомобілю під час паркування. Перед водієм відкривається панорамний вид і дистанційний перегляд в 3Д. Тепер ви не зіткнетеся з автомобілями на місці для паркування при мінімальній наявності місця. Асистент просигналізує про небезпеку та допоможе швидко припаркувати авто.

Driving Assistant Professional.

Асистент Driving Professional забезпечує максимальний рівень безпеки і комфорту при виникненні критичної або монотонної ситуації на дорозі. Він допомагає поліпшити керованість автомобіля, утримуючи його на небезпечних ділянках дороги. Також передбачена система екстреного гальмування при сформованій небезпечній ситуації. Асистент захищає від бічного зіткнення, активуючи інші функції з безпеки.

Проекційний дисплей М*.

Дисплей проекційний зі зручними налаштуваннями фокусується на отриманні необхідної для водія інформації, яка важлива під час спортивного водіння. До переліку функцій входить сигнал під час перемикання швидкостей, індикатор і підрахунок обертів.

*Доступно тільки в BMW M8 Competition Coupé та BMW M8 Coupé

BMW Live Cockpit Professional.

До системи навігації входить високоякісна дисплейна мережа, яка складається з дисплея 10,25 дюймів. Зображення передається у високій якості, а управління функціоналом здійснюється за допомогою сенсора. Для поліпшення проекції в кабіні є приладовий дисплей 12,3 дюйма.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ АВТОМОБІЛІВ BMW 8 СЕРІЇ COUPÉ M.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M8 Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.4
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 239

BMW M8 Competition Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.4
Викиди CO2 в г/м (у змішаному циклі): 239

BMW M850i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г км (у змішаному циклі): 245

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄР) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄР та чинної редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Детальніша інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також проглянути за посиланням: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html