Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Нові деталі для автомобілів BMW

Із задоволенням за кермом

ОРИГІНАЛЬНІ НОВІ ДЕТАЛІ BMW.

Щоб ваш автомобіль залишався BMW.

Ваш BMW день за днем видає максимальну потужність, та для забезпечення виконання усіх його функцій важливе значення має ідеальна взаємодія всіх деталей. Тому зробіть вибір на користь оригінальних деталей BMW: максимальна потужність досягається тільки при точній відповідності всіх деталей вимогам кожної окремої моделі BMW. Так вам будуть гарантовані вища якість та оптимальна надійність.

ОГЛЯД ОРИГІНАЛЬНИХ ДЕТАЛЕЙ BMW.

Оригінальна вихлопна система BMW.

Потужний двигун є неодмінною умовою задоволення за кермом - на відміну від сильного шуму та шкідливих викидів. Оригінальні системи випуску ВГ BMW забезпечують при меншій вазі підвищену потужність двигуна та зниження витрат. Крім того, вони приблизно на 90 відсотків знижують рівень шкідливих викидів. При цьому типове - неповторне у кожної моделі BMW - стримано-динамічне «звучання BMW» зберігається.

Оригінальне зчеплення BMW.

Забезпечте собі задоволення за кермом на багато років: оригінальне зчеплення BMW розраховане на термін служби близько 120 000 км та навіть після цього його знос становить не більше 1,5 мм з кожного боку. Крім того, завдяки гідроприводу воно не вимагає технічного обслуговування. Завдяки високій точності виготовлення ця оригінальна деталь BMW легко витримує температури до 150 градусів Цельсія. Ви зможе тривалий час безтурботно насолоджуватися спортивно-динамічним характером вашого автомобіля.

Оригінальні гальма BMW.

У надзвичайній ситуації рахунок йде на сантиметри. Тому оригінальні гальма BMW індивідуально налаштовані на специфічне для кожної моделі взаємодія різних факторів впливу, таких як аеродинаміка, антиблокувальна система, кузов, ходова частина і двигун. Спеціальний склад матеріалів забезпечує максимальну надійність і довговічність гальм. Ці оригінальні деталі BMW постійно проходять всілякі випробування, в тому числі на моделюють стендах. Щоб ви могли покластися на них в екстреній ситуації.

Оригінальні амортизатори BMW.

BMW використовує амортизатори дорогої пневматичної двухтрубной конструкції. Спеціально налаштовані на двигуни автомобілів амортизатори забезпечують підвищену плавність кочення, точні параметри реагування та знижений рівень шуму. Висока стабільність роботи забезпечується також в екстремальних умовах: навіть в діапазоні від мінус 40 до плюс 100 градусів Цельсія ці оригінальні деталі BMW гарантують високий рівень комфорту та достатній запас надійності.

Оригінальне лобове скло BMW.

Створіть умови, при яких вас ніщо не буде відволікати під час руху. Оригінальна лобове скло BMW гарантує оптимальний огляд і бездоганне дію відповідних систем допомоги водієві. За рахунок своєї ідеально підігнаній форми лобове скло забезпечує водонепроникність і повний захист від зустрічного потоку повітря; завдяки особливій увігнутою формі скла при кожному русі склоочисників відводиться максимальна кількість води. Тільки таким чином забезпечується повна працездатність всіх вбудованих в лобове скло технічних елементів - від датчиків дощу до проекційного дисплея BMW.

ОБОРОТНІ ДЕТАЛІ BMW.

Такої ж якості, як нові деталі, але дешевше.

Основна ідея полягає в можливості відновлення: до 60 відсотків всіх оборотних деталей після закінчення заданого ресурсу придатні для повторного використання. При цьому до кожної оборотної деталі застосовуються ті ж стандарти якості, що і до нових деталей BMW, а гарантійний термін також становить 24 місяці. Всі деталі, які не підлягають безпосередньому відновленню, на 95 переробляються. Вигідний варіант - для навколишнього середовища і вашого гаманця: оборотні деталі BMW стоять іноді на 50 відсотків менше, ніж нові деталі.

Оригінальний генератор BMW.

Компактний, легкий та потужний: оригінальний генератор BMW - це справжнє джерело потужності. Вібростійкість, в 80 разів перевищує прискорення вільного падіння, міцність на пробій до 350 В та дуже великий ресурс завдяки досконалій конструкції. Кожен оригінальний генератор BMW точно налаштований на потужності характеристики BMW та є завдяки своїй добротної конструкції ідеальної зворотному деталлю - такої ж високої якості та з такими ж робочими характеристиками, що та нова деталь.

Оригінальний стартер BMW.

До 50 000 запусків без технічного обслуговування з урахуванням конкретного типу двигуна з метою зниження витрати палива, плюс готовність до роботи в екстремальних умовах: оригінальні стартери BMW можна охарактеризувати одним словом: надійні. Також вони відрізняються стійкістю до температур від мінус 40 до плюс 100 градусів Цельсія, завдяки своїй конструкції оптимально захищені від корозії та забруднення та виготовлені з високоякісних матеріалів.

Оригінальний насос OP BMW.

Активну участь в збереженні споживчих властивостей інших систем автомобіля: оригінальні насоси OP BMW забезпечують абсолютну надійність навіть при екстремальних температурних умовах. Розроблено для конкретного двигуна, точно виготовлені та пройшли всебічну перевірку, що гарантує їх дуже великий ресурс. Навіть при 7000 об/хв та після 100-годинного випробування на міцність втрати OP під час роботи насоса не повинні перевищувати 12 грамів. Щоб перегрів двигуна вам був знайомий тільки по іншим автомобілям. 

Оригінальна автоматична коробка передач BMW.

Спортивні динамічні властивості на вищому рівні: оригінальні автоматичні коробки передач BMW завжди виготовляються за останнім словом техніки і забезпечують завдяки оптимальному діапазону регулювання передавальних чисел поліпшену прийомистість. Їх пусковий крутний момент вище, ніж у МКПП. Всі компоненти ідеально узгоджені, оскільки саме це є запорукою типовою для BMW динаміки руху. І не останню роль відіграє також мільйон кілометрів, пройдених в режимі випробування до отримання дозволу на серійне виробництво. Як далеко ви збираєтеся їхати?

ЗАЛИШАЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ПРИЄМНІ МОМЕНТИ.

Отримайте майбутнє з гарантією. Покладіться на підтримку досвідчених експертів і довіряйте виключно офіційному сервісу, оригінальним запчастинам і аксесуарів BMW. Заради майбутньої експлуатаційної надійності і довгостроковій цінності Вашого BMW.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ BMW. СПРАВЖНІЙ BMW У ВСЬОМУ.

Прийнявши рішення на користь BMW, Ви забезпечуєте себе необмеженим задоволенням. Воно є результатом величезного досвіду, пристрасного прагнення до досконалості і безперервного руху до інновацій. Щоб Ваш BMW залишався справжнім, довіряйте тільки оригіналу. З оригінальними запасними частинами BMW Ви точно знаєте, що отримуєте продукт, який ідеально відповідає вимогам Вашого автомобіля.

Гарантія 2 роки на оригінальні запчастини BMW.

На оригінальні запчастини BMW поширюється гарантія 2 роки незалежно від пробігу за умови, що вони встановлені у офіційного дилера BMW і автомобіль експлуатується згідно з умовами заводу-виготовлювача.

ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК. BMW GROUP РЕКОМЕНДУЄ ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ BMW.

Компанія BMW Group приділяє велику увагу безпеці своїх клієнтів. Оригінальні запасні частини та аксесуари BMW виробляються з дотриманням найсуворіших стандартів якості, що гарантує їх надійну і безпечну роботу. Підроблені запчастини, як правило, пропонуються клієнтам за низькою ціною - однак надалі ілюзорна економія обертається не тільки швидким зносом, а й ставить під загрозу справну роботу автомобіля в цілому. Крім того, свідомо використовуючи підроблені запасні частини, клієнти ризикують втратити право на гарантійне обслуговування.

ОСЬ ЛИШЕ КІЛЬКА ПРИКЛАДІВ НАСЛІДКІВ ВИКОРИСТАННЯ ПІДРОБЛЕНИХ ЗАПЧАСТИН.

Компанія BMW Group веде активну боротьбу з виробниками та продавцями підробленої продукції.

Гальмівні колодки

Типові недоліки: погані фрикційні властивості, низька якість виконання і застосовуваних матеріалів.
Можливі наслідки: низька ефективність гальмування, що представляє загрозу для життя.

Масляні фільтри

Типові недоліки: недостатня герметичність з'єднань, конструкторські помилки, такі як відсутність перепускних і зворотних клапанів, низька якість застосовуваних матеріалів. Можливі наслідки: серйозні поломки двигуна.

Змінні елементи повітряного фільтра

Типові недоліки: низький ступінь очищення повітря, підвищений опір на впуску, низька вологостійкість і вогненебезпечність матеріалу, з якого виготовлений фільтр. Можливі наслідки: підвищений знос двигуна, скорочення міжсервісний інтервалів.

Свічки запалювання

Типові недоліки: невідповідність калильного числа, прискорений знос електродів, що призводить до збільшення іскрового зазору, низька якість застосовуваних матеріалів.
Можливі наслідки: серйозні поломки двигуна.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ.

Ідеальний догляд за автомобілем - це щось більше, ніж просто очищення: він дарує задоволення за кермом як в перший день після покупки.

BMW пропонує весь спектр засобів по догляду: для попередньої очистки, миття, полірування, блиску, очищення скла, за інтер'єром, бамперами, гумовими компонентами і шинами. А також спеціальні додатки для догляду за кабріолетом і родстером, а також очищувачі для двигуна і знежирювачах.