Перший в історії BMW ALPINA XB7

auto_main_photo

Перший в історії BMW ALPINA XB7

Першокласні пригоди

Робить кожну подорож першокласною пригодою та дарує справжні враження від водіння ALPINA. Перший в історії BMW ALPINA XB7 поєднує в собі переваги просторого та розкішного кросовера (SAV) з чудовою динамікою їзди, неперевершеною маневреністю та потужною сучасною трансмісією з надвисокими характеристиками.

photo_in_container12304

Справжнє джерело енергії

Двигун V8 об'ємом 4,4 літра з системою турбонаддування Bi-Turbo забезпечує вражаючу потужність у 457 кВт (621 к.с.) і максимальний крутний момент 800 Нм, доступний вже за 2000 об/хв. BMW ALPINA XB7 вражає швидким лінійним відгуком дросельної заслінки та видачею потужності за запитом у всьому діапазоні обертів. 8-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач з технологією ALPINA SWITCH-TRONIC була спеціально розроблена для роботи з високим крутним моментом двигуна.

photo_in_container12305

Новий вимір у динамічних характеристиках

Спортивна підвіска ALPINA з пневмоподушка на двох осях, тонко збалансованим налаштуванням амортизаторів і активною стабілізацією крену пропонує широкий спектр вражень від водіння, від комфортної їзди до динамічних, гоночних заїздів. Двовісна пневмопідвіска забезпечує помітну та відчутну зміну дорожнього просвіту на 40 мм залежно від дорожньої ситуації й обраного режиму. У результаті більш низький центр ваги істотно впливає на спортивну керованість і стійкість на дорозі. Спеціальна стійка підвіски ALPINA з куполоподібною кришкою та посилені торсіонні стійки підвищують жорсткість кузова.

photo_in_container12306

Найкращий зовнішній вигляд, найкращі тактильні й емоційні відчуття

Виразна присутність: кожна деталь дизайну нового BMW ALPINA XB7 передає динамічну розкіш. Потужний зовнішній вигляд підкреслюється прогресивною мовою дизайну, елегантними деталями та точними контурами. Кожна деталь інтер'єру BMW ALPINA XB7 продумана до дрібниць, щоб забезпечити комфорт і задоволення від відчуттів.

photo_in_container12307

Інформація про витрату пального та викиди CO2

*відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

BMW ALPINA D3 S Седан Touring
Витрата пального (змішаний цикл): 6,7 л/100км 6,7 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 176 г/км 176 г/км
Категорія ефективності CO2: C C

 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.