Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Спеціальна програма BMW Fleet Edition для будь-якого бізнесу

Із задоволенням за кермом

Спеціальна програма BMW Fleet Edition для будь-якого бізнесу

Компанія BMW завжди цінувала корпоративних клієнтів і спеціально для них АВТ Баварія Україна, офіційний імпортер BMW в Україні, пропонує особливі версії повністю електричного BMW i3, бізнес-седана 5 серії та незамінних помічників у будь-яких дорожніх умовах - X1 і X3.

Програма одержала назву BMW Fleet Edition і триватиме до 31 грудня 2019 року. Кількість запропонованих автомобілів, створених спеціально для вашого бізнесу, обмежено.

BMW Fleet Edition зібрала автомобілі для найрізноманітніших підприємницьких потреб, створивши різноманітні лояльні умови не лише для придбання, але і подальшого сервісного обслуговування.

BMW i3 є не тільки одним з найпопулярніших електромобілів у світі, але і основною моделлю BMW i, що дозволила концерну BMW стати лідером в області виробництва і продажів повністю електричних автомобілів в Європі. Інтелектуальні можливості зарядки гарантують вам гнучкість, а також приносять користь коротким часом зарядки для ваших щоденних відстаней. Стати частиною світової екологічної програми, працювати без шкоди навколишньому середовищу, отримати статус «зеленої компанії» і неймовірну кількість позитивних емоцій від кермування BMW i3 можна від 833 141 грн.

Класичний атрибут усіх успішних підприємців - бізнес-седан BMW 5 серії. Спортивний, елегантний і стильний - він дарує максимальний комфорт з розширеними можливостями для розміщення речей, збільшеним запасом простору над головою у задній частині салону і комфортними сидіннями, а також 4-зонний клімат-контроль з іонізацією повітря, що ідеально підходить для поїздок на тривалі відстані. В рамках програми пропонується модифікація 520d xDrive, оснащена чотирициліндровим дизельним двигуном з потужністю 190 к.с. і 8-ступінчастою АКПП Steptronic. Витрата палива і викид CO2 становить 4,0 л / 100 км * і 107 г / км. Надайте статус вашого іміджу з ідеальним супутником для бізнесу від 1 540 617 грн.

Стандартні для BMW X серії можливості: перевага на всіх видах покриття. Завдяки інноваційним технологіям, серед яких виділяються коробка передач Steptronic і система повного приводу BMW xDrive, а також спортивним, але при цьому економічним двигунам BMW TwinPower Turbo, новий THE X1 і THE X3 впевнено підкорюють будь маршрути. 

BMW X1 xDrive18d з оновленим екстер'єром та інтер'єром, а також передовим обладнанням Parking Assistant за спеціальної ціною від 1 345 548 грн.

Яскравий дизайн BMW X3 xDrive20i гарантує автомобілю зовнішню унікальність та впізнаваність на дорозі, а також підкреслює високий динамічний потенціал моделі і типовий для неї спортивний характер. Спеціальна комплектація від 1 345 548 грн. включає акустичне скління для максимального комфорту і насолоди улюбленими музичними творами з функцією Apple CarPlay.

 

Придбання двох і більше автомобілів дає можливість отримати статус корпоративного клієнта, що відкриває певний ряд ексклюзивних умов співпраці. Міжнародні партнери* BMW Group зберігають умови програми при покупці одного автомобіля.

Більш детальну інформацію шукайте на офіційному сайті

Євгенія Смирнова, Corporate Sales, АВТ Баварія Україна
Tel: +380 (44) 365-99-99, Fax: +38 (044) 365-99-97
Mail: corporate@bmw.ua