Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Стійкість автомобілів BMW i

Із задоволенням за кермом
БЕЗ КОМПРОМІСІВ. УСЕ ЗАРАДИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

БЕЗ КОМПРОМІСІВ. УСЕ ЗАРАДИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Стійкість нового BMW i3.

BMW i3 став втіленням нового підходу до мобільності. Він реалізується на всіх етапах життя транспортного засобу – розробці, виробництві, експлуатації, переробці. Багато з матеріалів надійшли з поновлюваних джерел. 100% енергії, що використовується для виробництва BMW i3, надходить із поновлюваних джерел. Відчуйте задоволення від екологічно чистого водіння.

 

 

АБСОЛЮТНО ПРОДУМАНА СТІЙКІСТЬ.

БЕЗ ДОДАТКОВИХ ВИТРАТ.

Стійкість для BMW i є не просто словом, а вищим керівним принципом. В основу всього життєвого циклу BMW i3 ставиться принцип максимально дбайливого ставлення до ресурсів та стійкості.

РОЗРОБКА.

Розробляючи конструкцію автомобіля, на головне місце поставили електричну мобільність. Застосування інноваційних аеродинамічних заходів зменшує опір повітря та споживання енергії, використання стійких і перероблених матеріалів сприяє захисту навколишнього середовища та заміні таких традиційних матеріалів, як пластмаси.

ВИРОБНИЦТВО.

Для виготовлення вуглецевих волокон, які вирізняються чудовою стійкістю та застосовуються для BMW i3, використовувалася гідроелектроенергія. Виробництво на заводі BMW у Лейпцигу (Німеччина) повністю користується вітряною енергією. Навіть якщо порівнювати з іншими моделями BMW, то виробництво BMW i3 вимагає вдвічі меншої витрати енергії.

ВИКОРИСТАННЯ.

Поїздки на BMW i3 не призводять до появи викидів, шумів, запахів. Це знижує забруднення повітря в містах. Ще більш важливим чинником є можливість використовувати для зарядки «зелену енергію» або вироблену Вашими власними сонячними батареями.
У режимі ECO PRO запас ходу збільшується, споживання енергії знижується.

ПЕРЕРОБКА.

BMW i3 на 95% може піти на вторинну переробку. Модуль батареї може використовуватися повторно – як приймач для сонячної енергії. Можливо також повернення до виробничого процесу надлишкових вуглецевих волокон.

У МАТЕРІАЛІВ Є МАЙБУТНЄ.

ЕЛЕМЕНТИ ІЗ НАТУРАЛЬНИХ ВОЛОКОН.

Завдяки широкому застосуванню кенафу замість синтетичних матеріалів на основі нафти вдалося домогтися зниження ваги BMW i3. Волокна кенафу приблизно на 30% легші за пластик. Прядильну культуру сімейства мальв, яка вирізняється надзвичайно швидким зростанням, розводять на плантаціях.

СИДІННЯ ЗІ 40% НАТУРАЛЬНОЇ ШЕРСТІ.

У дизайні салону до 40% покриття сидінь виготовлено із сертифікованої натуральної шерсті. Високий рівень комфорту поєднується з використанням поновлюваного ресурсу. Завдяки повітропроникності шерсті здійснюється регулювання температури між корпусом і поверхнею сидіння, дозволяючи йому завжди залишатися досить прохолодним.

ОЗДОБЛЕННЯ САЛОНУ З ДЕРЕВА ЕВКАЛІПТУ.

Природне шовковисте покриття та природна структура порів, властивих евкаліпту, знижують на 90% потребу в поверхневій обробці, необхідній традиційним типам деревини. Для оздоблення салону використовують евкаліптову деревину, яка надходить з плантацій, сертифікованих Forest Stweardship Council (FSC). Це означає, що підтримується стале ведення лісового господарства.

100% ШКІРИ, ДУБЛЕНОЇ В ЕКСТРАКТІ ОЛИВКОВОГО ЛИСТЯ.

Шкіру для BMW i3 дублять, використовуючи натуральний екстракт оливкового листя. Це дозволяє домогтися не тільки збереження екологічної чистоти, але й природного блиску шкіри. Використання листя оливкового дерева для випалу шкіри є раціональним, оскільки вони йдуть у відходи після завершення збору оливок, з яких віджимають олію.

ЗЕЛЕНА ЕНЕРГІЯ ТА
СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ.

BMW i3 сприяє впровадженню стійкості до повсякденного життя. Коли Ви перебуваєте за кермом, він не забруднює атмосферу викидами. Міське повітря стає менш забрудненим, ми отримуємо можливість дихати чистішим повітрям. При використанні «зеленої енергії» або енергії, виробленої Вашими сонячними батареями, стає можливим постійне здійснення поїздок, які не супроводжуються шкідливими викидами.

У режимі ECO PRO зростає запас ходу при значному зниженні споживання енергії.

Витрата палива та викиди СО2.

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 (94 А•год):
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 0
Електроенергія, яка споживається, в кВт•год/100 км: 13,6-13,1
Електричний запас ходу в км (комбінований): 300-290
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 200

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 (94 А•год) з Range Extender:
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14-13
Електроенергія, яка споживається, в кВт•год/100 км (комбінована): 11,9-11,5
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0,6
Електричний запас ходу в км (комбінований): 235-225
Орієнтований на клієнта загальний електричний запас ходу в км: до 330

Потужність, яка споживається, та викиди CO2 для BMW i3s (94 А•год):
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 0
Електроенергія, яка споживається, в кВт•год/100 км: 14,3
Електричний запас ходу в км (комбінований): 280
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 200

Потужність, яка споживається, та викиди CO2 для BMW i3s (94 А•год) з Range Extender:
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0,7
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14
Електроенергія, яка споживається, в кВт•год/100 км (комбінована): 12,5
Електричний запас ходу в км (комбінований): 220
Орієнтований на клієнта загальний електричний запас ходу в км: до 330

Ці значення є умовними цифрами і ще не підтверджені.

Показники витрати палива, викидів CO2 і споживання енергії залежать від обраного колеса і шин. Дані про споживання визначаються відповідно до циклу їзди ЄЕК.

Запас ходу залежить від безлічі факторів, зокрема: особистої поведінки водіння, обраного маршруту, погодних умов, використання опалення/охолодження та попередньої підготовки.

Детальнішу інформацію про офіційну витрату палива та офіційні викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві зі споживання палива та викидів CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», які доступні безкоштовно в усіх торгових точках і від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина.