BMW Сервіс 4+

ПЕРЕВІРЕНІ ЧАСОМ. BMW СЕРВІС 4+.

ПЕРЕВІРЕНІ ЧАСОМ. BMW СЕРВІС 4+.

Сервісна служба для автомобілів старше 4-x років.

Хороша спортивна форма зберігає молодість - як людей, так і автомобілів. Для цього у BMW діє програма з технічного обслуговування BMW Сервіс 4+ для підтримки оптимальної форми транспортного засобу.

450 000 км пробігу у Вашого BMW - і що? У кожен автомобіль BMW інженерами був закладений ресурс навіть не для таких відстаней. І все що для цього потрібно - це своєчасне обслуговування у фахівців з використанням інновацій BMW за розумною ціною і з використанням тільки оригінальних запчастин BMW. Це гарантує отримання справжнього задоволення від кермування незалежно від пробігу та року випуску.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДО КІНЦЯ ВЕРЕСНЯ:

-20% на запчастини для базового технічного обслуговування автомобілів старше 4х років.

ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ BMW.
Перевірка автомобіля End-Of-Warranty ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ BMW. Доведено, що своєчасне технічне обслуговування Вашого BMW найбільше сприяє підтриманню цінності й доданої вартості Вашого авто, внаслідок чого забезпечується бездоганна робота і найвищі технічні характеристики для BMW, незалежно від пробігу. І Ви помітите позитивну різницю, коли справа дійде до продажу автомобіля. BMW Сервіс 4+ означає - платите менше зараз, щоб отримати більше пізніше. Мережа офіційних сервісних центрів BMW пропонує широкий спектр привабливих пропозицій і послуг, спеціально розроблених для автомобілів старше чотирьох років. Перед початком роботи Ваші вимоги уточнюються з Вашим консультантом з обслуговування. Ви можете бути впевнені, що всі необхідніші роботи будуть виконані на найвищому рівні та погоджены з Вами. Незалежно від віку Вашого авто офіційний сервісний центр BMW завжди володіє знаннями і ресурсами, необхідними для бездоганного ремонту Вашого BMW.
photo_text_left_right10251

* Акція дає можливість отримання зазначених вище знижок на оливу та запчастини BMW (з переліком оливи та запчастин, на які розповсюджується дія знижок, можна ознайомитися в офіційних дилерських центрах BMW). Акція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 21.06.2021 до 30.09.2021 включно. Умови дії знижок та чи підпадає Ваш автомобіль під дію акції можна дізнатися у консультантів сервісу дилерських центрів офіційної мережі ТОВ «АВТ Баварія Україна». Знижки, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам. "АВТ Баварія-Дніпропетровск", офіційний дилер BMW в місті Дніпро та Дніпропетровській області, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення акції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.