Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Запас ходу, зарядка та ефективність у BMW i3

Із задоволенням за кермом
ЇДЬТЕ ДАЛІ, ШВИДШЕ. З ПОТУЖНІСТЮ ТА ДРАЙВОМ.

ЇДЬТЕ ДАЛІ, ШВИДШЕ. З ПОТУЖНІСТЮ ТА ДРАЙВОМ.

Запас ходу, зарядка та ефективність нового BMW i3.

BMW i3 завжди готовий прийняти виклики сучасної мобільності, не порушуючи тиші. Для зарядки своєї високовольтної акумуляторної батареї через станцію постійного струму, яка швидко заряджає, йому досить 39 хвилин, що забезпечує щоденним запасом ходу до 200 км. З інтелектуальним управлінням енергоспоживанням автомобіль демонструє гнучкість і високу ефективність як у щільному міському трафіку, так і на заміських трасах.

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ВЕРСІЇ.

Безпрецедентна динаміка BMW i3 створюється інтелектуальною комбінацією компонентів, починаючи від шасі й закінчуючи пасажирським салоном. Повністю електричний привід BMW eDrive дозволяє BMW i3 розігнатися від 0 до 100 км/год за 7,3 секунди. А BMW i3s для цього досить і зовсім 6,9 секунди.

Електричним двигуном BMW i3 (потужність – 170 к.с., крутний момент – 250 Нм) можна користуватися протягом 200 км, отримуючи чисте задоволення від водіння. Запас ходу збільшується до 330 км за рахунок активації додаткового Range Extender після розрядки акумуляторної батареї. До модуля Life вписаний сучасний пасажирський відсік. Матеріал, використаний для його виготовлення, вуглепластик CFRP, більш легкий, міцний і стійкий за сталь. Завдяки малій вазі та низькому центру тяжіння зросли маневреність і запас ходу.

ДИНАМІЧНИЙ БЕЗ ПЕРЕРВИ.

Потужність. Безшумність. Стрімкість. Повністю електричний привід BMW eDrive дозволяє BMW i3 пришвидшитися від 0 до 100 км/год за 7,3 секунди. BMW i3s для цього потрібно ще менше часу – всього 6,9 секунди. Натисніть на педаль акселератора, щоб насолодитися незрівнянною динамікою, яка з неперевершеною яскравістю розкривається з перших метрів.

ІННОВАЦІЇ ТРАНСФОРМУЮТЬСЯ В ПОСТУПАЛЬНИЙ РУХ.

Потужність в 170 к.с. і крутний момент 250 Нм дозволяють отримувати задоволення від водіння BMW i3 на електричному двигуні, не засмічуючи атмосферу шкідливими викидами. Додатковим Range extender ця відстань значно збільшується. Увімкнення Range extender – 2-циліндрового бензинового двигуна передбачене при зниженні заряду акумулятора, щоб автомобіль міг подолати до 330 км.

ЛЕГКІСТЬ НЕСЕ В СОБІ ВАГА.

BMW називає сучасну пасажирську капсулу, виготовлену з вуглепластика (CFRP), модулем життя. Карбон не просто особливо легкий, він міцний і стійкіший за сталь. Завдяки зменшеній вазі та зниженню центру тяжіння зросли маневреність і запас ходу.

ЗАРЯДКА BMW i3.

Ви можете заряджати BMW i3 вдома або перебуваючи в дорозі. Завдяки інтелектуальним можливостям зарядки Ви з легкістю долаєте заплановані на день відстані, користуючись гнучкістю варіантів і нетривалістю часу, який витрачається на неї.

У специфікаціях наводяться усереднені значення. Вони варіюються з урахуванням окремих факторів, таких як температура, профіль водіння, джерело живлення.

ЛЕГКА ТА ШВИДКА ЗАРЯДКА.

Зарядка стала надзвичайно простою, адже інтелектуальними варіантами зарядки BMW i3 забезпечені небувала гнучкість і зручність. Цифровий сервіс дозволяє здійснювати чітке планування процесу зарядки. Її можна здійснювати як вдома, так і користуючись громадською зарядкою.

Зарядка вдома

BMW i Wallbox, BMW i Wallbox Plus і BMW i Wallbox Connect роблять зарядку BMW i3 вдома безпечною, швидкою та комфортною. Не мине й трьох годин, як буде досягнуто 80% ємності. Це стало можливим, оскільки потужність нового трифазного зарядного пристрою BMW i Wallbox для BMW i3 досягла 11 кВт*. Встановлення Вашого BMW i Wallbox здійснять досвідчені фахівці при підключенні служби встановлення BMW i.

Ви можете внести додаткову різноманітність до процесу зарядки, користуючись самостійно виробленою енергією, сонячною та зеленою.

*Wallbox має зарядну ємність до 22 кВт.

BMW Digital Charging Service: інтелектуальна зарядка

Зробіть зарядку ще зручнішою та такою, що піддається налаштуванню. Користуючись службою BMW Digital Charging Service (DCS), знижуйте вартість автоматичної зарядки за рахунок застосування використовуваних Вами низьких тарифів на енергію. Ви досягнете зниження витрат на зарядку, користуючись поновлюваними джерелами енергії.

Використання DCS, незалежно контролюючого процес зарядки, слугує гарантією, що до часу вирушення в дорогу Ваш автомобіль буде заряджений повністю. Стає можливим переважне використання для зарядки автомобіля енергії, виробленої Вашими сонячними батареями і BMW i Wallbox Connect. Застосування DCS означає стабільне та прозоре використання поновлюваних джерел енергії.

Через портал BMW Вам доступні відомості за поточним тарифним планом споживаної енергії та можливість завантажити історію зарядки.

Громадська зарядка

У Вас не завжди є можливість здійснити зарядку BMW i3 вдома. Це не означає, що із зарядкою виникнуть проблеми. Ваш BMW i3 може скористатися загальнодоступними зарядними станціями на змінному струмі (AC) або постійному струмі (DC).

Досягаючи більшої гнучкості в забезпеченні зарядки, Ви зможете здійснювати її швидше. Адже при використанні потужностей загальнодоступної станції зарядки постійного струму необхідну Вашому автомобілю енергію передають безпосередньо до сховища високої напруги в акумуляторі. При цьому здійснюється постійна витрата струму, а на зарядку Вашого BMW i3 до 80% витрачається всього 39 хвилин.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА ДОПОМОГА ВОДІЯМ.

Витрата палива та викиди CO2.

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 (94 А•год):
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 0
Електроенергія, яка споживається, в кВт•год/100 км: 13,6-13,1
Електричний запас ходу в км (комбінований): 300-290
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 200

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 (94 А•год) з Range Extender:
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14-13
Електроенергія, яка споживається, в кВт•год/100 км (комбінована): 11,9-11,5
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0,6
Електричний запас ходу в км (комбінований): 235-225
Орієнтований на клієнта загальний електричний запас ходу в км: до 330

Потужність, яка споживається, та викиди CO2 для BMW i3s (94 А•год):
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 0
Електроенергія, яка споживається, в кВт•год/100 км: 14,3
Електричний запас ходу в км (комбінований): 280
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 200

Потужність, яка споживається, та викиди CO2 для BMW i3s (94 А•год) з Range Extender:
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0,7
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14
Електроенергія, яка споживається, в кВт•год/100 км (комбінована): 12,5
Електричний запас ходу в км (комбінований): 220
Орієнтований на клієнта загальний електричний запас ходу в км: до 330

Ці значення є умовними цифрами і ще не підтверджені.

Показники витрати палива, викидів CO2 і споживання енергії залежать від обраного колеса і шин. Дані про споживання визначаються відповідно до циклу їзди ЄЕК.

Запас ходу залежить від безлічі факторів, зокрема: особистої поведінки водіння, обраного маршруту, погодних умов, використання опалення/охолодження та попередньої підготовки.

Детальнішу інформацію про офіційну витрату палива та офіційні викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві зі споживання палива та викидів CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», які доступні безкоштовно в усіх торгових точках і від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина.