Запас ходу, зарядка та ефективність

ЇДЬТЕ ДАЛІ, ШВИДШЕ. З ПОТУЖНІСТЮ ТА ДРАЙВОМ.

ЇДЬТЕ ДАЛІ, ШВИДШЕ. З ПОТУЖНІСТЮ ТА ДРАЙВОМ.

Запас ходу, зарядка та ефективність нового BMW i3.

BMW i3 завжди готовий прийняти виклики сучасної мобільності, не порушуючи тиші. Для зарядки своєї високовольтної акумуляторної батареї через станцію постійного струму, яка швидко заряджає, йому досить 39 хвилин, що забезпечує щоденним запасом ходу до 200 км. З інтелектуальним управлінням енергоспоживанням автомобіль демонструє гнучкість і високу ефективність як у щільному міському трафіку, так і на заміських трасах.

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ВЕРСІЇ.

Безпрецедентна динаміка BMW i3 створюється інтелектуальною комбінацією компонентів, починаючи від шасі й закінчуючи пасажирським салоном. Повністю електричний привід BMW eDrive дозволяє BMW i3 розігнатися від 0 до 100 км/год за 7,3 секунди. А BMW i3s для цього досить і зовсім 6,9 секунди.

Електричним двигуном BMW i3 (потужність – 170 к.с., крутний момент – 250 Нм) можна користуватися протягом 200 км, отримуючи чисте задоволення від водіння. Запас ходу збільшується до 330 км за рахунок активації додаткового Range Extender після розрядки акумуляторної батареї. До модуля Life вписаний сучасний пасажирський відсік. Матеріал, використаний для його виготовлення, вуглепластик CFRP, більш легкий, міцний і стійкий за сталь. Завдяки малій вазі та низькому центру тяжіння зросли маневреність і запас ходу.

ДИНАМІЧНИЙ БЕЗ ПЕРЕРВИ.

ДИНАМІЧНИЙ БЕЗ ПЕРЕРВИ.

Потужність. Безшумність. Стрімкість. Повністю електричний привід BMW eDrive дозволяє BMW i3 пришвидшитися від 0 до 100 км/год за 7,3 секунди. BMW i3s для цього потрібно ще менше часу – всього 6,9 секунди. Натисніть на педаль акселератора, щоб насолодитися незрівнянною динамікою, яка з неперевершеною яскравістю розкривається з перших метрів.

ІННОВАЦІЇ ТРАНСФОРМУЮТЬСЯ В ПОСТУПАЛЬНИЙ РУХ.

ІННОВАЦІЇ ТРАНСФОРМУЮТЬСЯ В ПОСТУПАЛЬНИЙ РУХ.

Потужність в 170 к.с. і крутний момент 250 Нм дозволяють отримувати задоволення від водіння BMW i3 на електричному двигуні, не засмічуючи атмосферу шкідливими викидами. Додатковим Range extender ця відстань значно збільшується. Увімкнення Range extender – 2-циліндрового бензинового двигуна передбачене при зниженні заряду акумулятора, щоб автомобіль міг подолати до 330 км.

ЛЕГКІСТЬ НЕСЕ В СОБІ ВАГА.

ЛЕГКІСТЬ НЕСЕ В СОБІ ВАГА.

BMW називає сучасну пасажирську капсулу, виготовлену з вуглепластика (CFRP), модулем життя. Карбон не просто особливо легкий, він міцний і стійкіший за сталь. Завдяки зменшеній вазі та зниженню центру тяжіння зросли маневреність і запас ходу.

simple_slider_slide
simple_slider_slide

ЛЕГКА ТА ШВИДКА ЗАРЯДКА.

Зарядка стала надзвичайно простою, адже інтелектуальними варіантами зарядки BMW i3 забезпечені небувала гнучкість і зручність. Цифровий сервіс дозволяє здійснювати чітке планування процесу зарядки. Її можна здійснювати як вдома, так і користуючись громадською зарядкою.

Зарядка вдома
BMW Digital Charging Service: інтелектуальна зарядка
Громадська зарядка

Витрата палива та викиди CO2.

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3:
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0
Викиди СО2 в г/км (комбіновані): 0
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км: 13.1
Електричний запас ходу в км (комбінований): 359
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 260

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 з Range Extender:
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14-13
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км (комбіноване): 11.5
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0.6
Електричний запас ходу в км (комбінований): 235
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 380

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s:
Витрата палива на л/100 км (комбінована): 0
Викиди СО2 в г/км (комбіновані): 0
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км: 14.6–14.0
Електричний запас ходу в км (комбінований): 330–345
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 260

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s з Range Extender:
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км (комбіноване): 12.5
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0.7
Електричний запас ходу в км (комбінований): 220
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 380

 *значення, засновані на циклі тестування NEDC

Запас ходу залежить від багатьох факторів, зокрема: особистої поведінки водіння, обраного маршруту, погодних умов, використання опалення / охолодження і попередньої підготовки.

Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційним питомим викидам CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві по споживанню палива і викидах CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», які доступні безкоштовно в усіх торгових точках і від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина.