BMW 4 серії Сoupe 2020 року

THE 4

THE 4

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ COUPE: ОСОБЛИВОСТІ

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Жодних компромісів, новий BMW 4 серії Coupe визнає тільки першість і заперечує буденність. Зв’язок із легендарними попередниками простежується у звичному купеподібному силуеті та гордому дизайні. Новизна досягається за рахунок зниження маси: автомобіль став напрочуд маневреним і динамічним. Це дарує його власнику приголомшливі враження. Потужність спортивного купе робить його недосяжним на дорозі, що в ще більшій мірі підвищує привабливість автомобіля.

BMW M440i xDrive Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8
Виброси СО2 в г/км (в змішаному циклі): 178

НОВІ МЕЖІ.

Відкрийте для себе особливості нового BMW 4 серії Coupe.

ПРИВАБЛИВИЙ БУНТАР.

ПРИВАБЛИВИЙ БУНТАР.

НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ РУХОМ.

НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ РУХОМ.

ГРА З ВОГНЕМ.

ГРА З ВОГНЕМ.

СПРЯМОВАНІСТЬ У МАЙБУТНЄ.

СПРЯМОВАНІСТЬ У МАЙБУТНЄ.

Нові дизайнерські елементи підкреслюють повну незалежність BMW 4 серії Coupe і формують виразний характер привабливого автомобіля
Адріан ван Хойдонк, головний дизайнер BMW Group

Витрата палива та викиди CO2 в BMW 4 серії Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8
Виброси СО2 в г/км (в змішаному циклі): 178

Показання значення витрати палива, викидів CO2 і енергоспоживання були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і показаний діапазон враховує додаткове обладнання і різні розміри коліс та шин, доступних на обраній моделі.

Специфікації ефективності CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/9 /EC і Європейського регламенту в його чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і енергоспоживанні відповідно до циклу NEDC.

Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Довіднику з витрати палива, викидів CO2 та споживаній потужності для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і за адресою https: //www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

✅ Офіційний дилер BMW ✅ АВТ Баварія-Дніпропетровськ
✅ BMW 4 серії Сoupe 2020 року в наявності ✅ Тест-драйв BMW 4 серії Сoupe 2020
✅ Прайс-лист на BMW 4 серії Сoupe 2020 ✅ Вигідні умови кредитування та лізингу
✅ Вигідна ціна ✅ Сервісне обслуговування та гарантія