Комплектації BMW 4 серії Coupe

THE 4

THE 4

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ COUPE: КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ОСНАЩЕННЯ

Відкидайте стереотипи. Познайомтеся з інформаційною добіркою, присвяченою дизайну, обладнанню та цифровим сервісам ексклюзивного автомобіля. Ви побачите, за рахунок чого досягається неймовірна насолода від водіння: двигуни вирізняє потужність, а приголомшлива динаміка досягається завдяки комплексу нових рішень.

КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ВАРІАНТИ ОСНАЩЕННЯ.

Варіанти індивідуального оснащення та комплектацій BMW 4 серії Coupe.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ОЗДОБЛЕННЯ BMW INDIVIDUAL ДЛЯ НОВОГО BMW 4 СЕРІЇ COUPE.

Кастомізуйте ваш автомобіль, підкресліть, наскільки він індивідуальний, унікальний, не підкоряється звичним стереотипам. Скористайтеся для цього ексклюзивними пропозиціями від BMW Individual. Неймовірно висока якість оснащення дозволить справити приголомшливе враження на дорозі. Вигляд автомобіля стане рішучішим і елегантнішим із ефектними двоколірними 19-дюймовими легкосплавними дисками BMW Individual 793 I. Салон буде виглядати унікально, якщо оснастити його декоративними елементами та/або використовувати приголомшливе розкішшю оздоблення шкірою від BMW Individual

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Трансмісія та компоненти ходової частини нового BMW 4 серії Coupe.

Він по-спортивному стійкий, чудово управляється, чудово маневрує. Динамічні та тягові характеристики BMW 4 серії Coupe – гарантія незрівнянного задоволення від водіння. Автомобіль готовий прийняти будь-який виклик, адже у нього потужні силові агрегати BMW TwinPower Turbo, доповнені чудово збалансованою підвіскою.
4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Водити автомобіль з таким двохлітровим силовим агрегатом – верх насолоди. Вражає потужність і чудова прийомистість двигуна, навіть коли він працює на низьких оборотах. Водночас паливо витрачається надзвичайно економно, а рівень викидів чотирьохциліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo дуже низький.

Спортивна коробка передач Steptronic.

Спортивна коробка передач Steptronic.

З цією 8-ступінчастою коробкою ви повною мірою відчуєте спортивність водіння і справжню блискавичність перемикання. Вона підтримується і в ручному, і в автоматичному режимі, коли перемикаєте, користуючись важелем селектора або підкермовими пелюстками. Використовуйте автоматичний режим перемикання, щоб комфортно рухатися, підтримуючи крейсерську швидкість. Переходьте до ручного перемикання передач, щоб насолодитися справді динамічним водінням. Щоб скористатися максимально динамічними характеристиками перемикання передач, переходьте до режиму SPORT і встановіть важіль в ліве положення S/M.

Система BMW xDrive.

Система BMW xDrive.

Розподіл крутного моменту відбувається плавно, потужність не втрачається. Це наслідок роботи системи інтелектуального повного приводу BMW xDrive, що отримала електронне управління. Тому ви користуєтеся поліпшеними тяговими, динамічними характеристиками, перебуваєте в більшій безпеці, коли погіршується ситуація на дорозі. Щоб підвищити маневреність, електронне управління розподіляє крутний момент з пригніченням недостатньої/надлишкової обертальності.

Підвіска.

Підвіска.

У базовій комплектації пропонується алюмінієва двохшарнірна передня підвіска (стійки – пружинні) і п’ятиричагова – задня. Забезпечена особлива точність налаштування, збалансованість компонентів, що дозволяє комфортно маневрувати.

4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

2-літрові 4-циліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo останнього покоління демонструють швидку передачу потужності, а також відмінну чуйність навіть при низьких оборотах двигуна. Технологія турбокомпресора із змінною геометрією турбіни і прямим впорскуванням CommonRail гарантує, що ці двигуни виключно економічні та мають низький рівень викидів.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

Познайомтеся з цифровими сервісами, системами допомоги водієві, які отримав новий BMW 4 серії Coupe.

Пакет систем допомоги водієві Driving Assistant Professional.

Пакет систем допомоги водієві Driving Assistant Professional.

На дорозі склалася складна ситуація, ви відчуваєте себе втомленим, поїздка була занадто довгою, скористайтеся можливостями Driving Assistant Professional. Вам стає доступною не тільки допомога асистента водіння (входить до пакету Driving Assistant), а й інших, які потурбуються про кермове управління, утримають зайняту смугу руху (є й додаткові функції), виконають перелаштування та аварійне гальмування. Під час руху смугою застосовується функція активного захисту, яка відверне бічне зіткнення.

Асистент паркування Plus.

Асистент паркування Plus.

Маневрувати під час паркування стає набагато простіше. Водночас ви зможете віддалено переглядати тривимірне зображення того, що відбувається позаду автомобіля (функція Remote 3D View). Перед вами відкриється навколишній простір, що оглядається зверху, якщо підключите систему кругового огляду Surround View. Включиться активна сигналізація, попереджаючи, що зближення стає аварійно небезпечним (функція Park Distance Control). Також можливо скористатися функціями, які забезпечать екстрене гальмування, допоможуть паркуватися паралельно, відобразять поздовжні та бічні напрямні лінії, спростять рух заднім ходом.

Інтеграція смартфона.

Інтеграція смартфона.

Сідаючи за кермо, ви можете як і раніше використовувати функціонал смартфона. У BMW передбачені підтримка Apple CarPlay і Android Auto та можливість інтеграції смартфона до інтерфейсу автомобіля через бездротове з’єднання. Перебування в салоні BMW не стане причиною, через яку ви будете змушені відмовитися від звичних функцій і бажаних додатків.

Витрата палива та викиди СО2 BMW 4 серії Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8
Виброси СО2 в г/км (в змішаному циклі): 178

BMW 430i Coupé:
Витрата палива в л/100 кмшогт (в змішаному циклі): 6.6
Виброси СО2 в г/км (в змішаному циклі): 151

Показання значення витрати палива, викидів CO2 і енергоспоживання були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і показаний діапазон враховує додаткове обладнання і різні розміри коліс та шин, доступних на обраній моделі.

Специфікації ефективності CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/9 /EC і Європейського регламенту в його чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і енергоспоживанні відповідно до циклу NEDC.

Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Довіднику з витрати палива, викидів CO2 та споживаній потужності для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і за адресою https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.