Комплектації та оснащення BMW M4 Coupe

THE 4

THE 4

НОВИЙ BMW M440I XDRIVE COUPE: КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ОСНАЩЕННЯ

BMW M4 Coupe – це представник унікальних дизайнерських і технічних рішень, що поліпшують енергійність автомобіля. Також модель являє собою висококласне цифрове обслуговування. Маневрене купе викликає море емоцій від керування внаслідок наявності в ньому суперпотужного мотора і завдяки злагодженому функціонуванню кожної концепції.

ДИЗАЙН І ДИНАМІКА.

ВСІЛЯКІ ВАРІАЦІЇ BMW M440I XDRIVE COUPE.

Модель характеризується не лише чудовою динамікою, але і неповторним зовнішнім виглядом. Динамічність купе в спортивному стилі доповнена незвичайними деталями обробки М, починаючи з решітки радіатора BMW, встановленої вертикально, закінчуючи патрубками системи випуску. Спортивність стилю, створеного з орієнтуванням на шофера, підкреслюють сидіння М, кермове колесо М зі шкіри та інші своєрідні складові.
ДИЗАЙН І ДИНАМІКА.
Незвичайне виконання оправи решітки М.

Незвичайне виконання оправи решітки М.

Яскрава решітка радіатора машини BMW, розташована у вертикальному положенні, викликає асоціації з прославленими моделями спортивного характеру, наприклад, BMW 328. Обрамлення решітки в кольорі «Сірий церій» привносить шарм і красу в її зовнішній вигляд і додає нотку свіжості в традиційні рішення BMW. 

Особливості пакету М.

Особливості пакету М.

Спортивність машини і її динамічність підкреслені завдяки аеродинамічному пакету М зі спеціальним бампером спереду, накладкам з боків на пороги, і бамперу ззаду, чий тон збігається з відтінком кузова. У останнього є парна вставка-дифузор. Варіант M440i вигідно виділяється наявністю дифузора у відтінку «Глянцевий чорний».

18" M легкосплавні диски Double-spoke 848 M Bicolour Jet Black.

18" M легкосплавні диски Double-spoke 848 M Bicolour Jet Black.

18" М шліфовані легкосплавні диски Double-spoke з шинами різних розмірів. Диски, що встановлюються ззаду, – 8,5J x 18 з шинами 255/40 R18, а фіксовані спереду – 7,5J x 18, які мають шини 225/45 R18. 

Спортивні сидіння M.

Спортивні сидіння M.

Унікальні сидіння M Sport з різними опціями регулювання своїми обрисами нагадують гоночні ковші. У них є частково вбудовані підголівники. Завдяки сидінням водієві і мандрівникові попереду забезпечується відмінна підтримка з боків. До того ж ширина спинки сидіння регулюється в окремому порядку. Оформлення з чорною емблемою М робить акцент на спортивності автомобіля.

Шкіряне кермо M.

Шкіряне кермо M.

В універсального триспицевого кермового колеса М у спортивній стилістиці, виготовленого зі шкіри, є вбудована подушка безпеки, призначена для водія. Окантовка Walknappa, оброблена чорною шкірою, з красивими темними швами і зручні упори, зроблені для великих пальців, демонструють особливу спортивність і забезпечують комфорт під час керування авто на дорозі.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

ЦИФРОВІ СЕРВІСИ ТА СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ BMW M440I XDRIVE COUPE.

Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional.

Помічник автоводіння Professional гарантує безпечне і комфортне пересування під час одноманітної їзди і в умовах критичних ситуацій на дорозі. Крім функцій класичного асистента водіння тут також є помічник для підрулювання, система контролювання смуги руху з доповненим функціоналом, допомога під час переміщення і система затримання у смузі із запобіганням автозіткнень з боків.

Асистент паркування Plus.

Асистент паркування Plus.

Помічник Plus полегшує маневреність машини під час паркування. Він складається з системи кругового огляду (мається на увазі дальній 3D-огляд, верхній і панорамний вид), допомога під час перпендикулярного паркування, опцію термінового гальмування, сигнал у разі аварійного наближення, помічника для паралельного і перпендикулярного паркування і асистента, необхідного під час руху автомобіля заднім ходом. 

Інтеграція смартфона.

Інтеграція смартфона.

Відтепер не потрібно забороняти собі користуватися мобільним, керуючи BMW. Інтегрування цієї техніки розширює функції вашої машини завдяки підтримці Android Auto і Apple CarPlay з бездротовим підключенням мобільного пристрою. Це створює комфорт під час використання всіх стандартних опцій і різних програм в авто.

Витрата палива та викиди СО2 BMW M440i xDrive Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé(1):
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 178

Значення транспортних засобів, позначених(1), є попередніми.

Показники значення витрати палива, викидів CO2 і енергоспоживання були визначені відповідно до Європейського Регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Цифри стосуються транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і показаний діапазон враховує додаткове обладнання і різні розміри коліс і шин, доступних на обраній моделі.
Специфікації ефективності CO2 визначені згідно з Директивою: 1999/9 / EC Європейського регламенту в його чинній редакції. Показники значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і енергоспоживанні відповідно до циклу NEDC.

Додаткову інформацію про офіційні витрати палива і викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Довіднику з витрати палива, викидів CO2 і споживаної потужності для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і за адресою https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.