Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Устаткування і комплектація BMW 4 серії Coupe

Із задоволенням за кермом

THE 4

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ COUPE: КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ

Киньте виклик традиційним підвалинам разом з BMW 4 серії Coupe. Тут зібрані всі відомості про особливості дизайну, ексклюзивне устаткування і першокласні цифрові сервіси. Дізнайтеся, яким чином унікальна модель BMW 4 серії Coupe з потужними двигунами і ідеально збалансованими рішеннями для більш досконалої динаміки виводить задоволення від водіння на максимальний рівень.

КОМПЛЕКТАЦІЇ І ВАРІАНТИ ОБЛАДНАННЯ.

Варіанти індивідуального оснащення і комплектацій BMW 4 серії Coupe.

ВНУТРІШНЯ ОБРОБКА BMW INDIVIDUAL ДЛЯ НОВОГО BMW 4 СЕРІЇ Coupe.

Унікальність, незалежність, індивідуальність: за допомогою ексклюзивних високоякісних варіантів оснащення від BMW Individual підкресліть унікальність вашого нового BMW 4 серії Coupe. Справте незабутнє враження на дорозі за допомогою приголомшливих варіантів забарвлення кузова з лінійки BMW Individual. Вражаючі двоколірні 19 дюймові легкосплавні диски BMW Individual 793 I підкреслять рішучість і елегантність вашого автомобіля. Підкресліть своє прагнення до унікальності за допомогою високоякісних декоративних елементів BMW Individual або особливо розкішних варіантів обробки шкірою BMW Individual.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Трансмісія і компоненти ходової частини нового BMW 4 серії Coupe.

Спортивна стійкість, оптимальна керованість і відмінна маневреність: завдяки своїм тяговим і динамічними характеристиками новий BMW 4 серії Coupe гарантує справжнє задоволення від водіння. Оснащене потужними двигунами BMW TwinPower Turbo і ідеально злагодженими компонентами підвіски спортивне купе готове
до будь-якого виклику.

4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Дволітровий чотирициліндровий двигун BMW TwinPower Turbo нового покоління гарантує незабутнє задоволення від водіння. Силовий агрегат відрізняється високою потужністю і чудовою маневреністю навіть при низькій частоті обертання колінчастого вала, а також чудовою паливною економічністю і низьким рівнем токсичності відпрацьованих газів.

Спортивна коробка передач Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport гарантує по-спортивному блискавичне перемикання передач. Це характерно і для автоматичного, і для ручного режимів, при перемиканні як за допомогою важеля селектора, так і за допомогою підрульових перемикачів. У першому випадку забезпечується комфортний рух з крейсерською швидкістю, а в другому - неймовірно динамічне водіння. У режимі SPORT і при установці важеля в ліве положення S / M параметри перемикання передач змінюються для забезпечення максимально можливих характеристик.

Система BMW xDrive.

Система інтелектуального повного приводу BMW xDrive з електронним управлінням плавно і без втрати потужності розподіляє крутний момент між передніми і задніми колесами. Це покращує тягові та динамічні характеристики, а також підвищує рівень безпеки в будь-якій ситуації. Для ще більшої маневреності система електронного управління розподілом крутного моменту пригнічує недостатню або надмірну обертальність.

Підвіска.

Стандартна підвіска відрізняється високоточним налаштуванням і забезпечує високий рівень маневреності та комфорту. Це стало можливим завдяки використанню алюмінієвої двошарнірної передньої підвіски на пружинних стійках і ретельно продуманої п'ятиважельної задньої підвіски, а також точним налаштуванням всіх компонентів.

4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

Дволітрові чотирициліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo нового покоління розвивають значну потужність і відрізняються чудовою маневреністю навіть при низьких оборотах. Турбонагнітач зі змінною геометрією турбіни і система безпосереднього впорскування палива Common Rail виступають запорукою виняткової паливної економічності і низької токсичності відпрацьованих газів.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

Цифрові сервіси та системи допомоги водієві нового BMW 4 серії Coupe.

Пакет систем допомоги водієві Driving Assistant Professional.

Пакет Driving Assistant Professional гарантує оптимальний рівень комфорту і безпеки при русі в складних ситуаціях або під час довгих утомливих поїздок. Крім систем з пакета Driving Assistant (Асистент водіння) до його складу входять асистент рульового управління і утримання смуги руху з розширеними функціями, асистент перестроювання і аварійного гальмування, а також асистент руху по смузі з функцією активного захисту від бокового зіткнення.

Асистент парковки Plus.

Асистент парковки Plus спрощує маневрування. Крім іншого, він пропонує можливість віддаленого перегляду тривимірного зображення - Remote 3D View, систему кругового огляду Surround View, яка показує вид зверху простору навколо автомобіля, активну сигналізацію аварійного зближення при парковці Park Distance Control, функцію екстреного гальмування, функцію допомоги при паралельній парковці, функцію відображення поздовжніх і бічних напрямних ліній і функцію допомоги при русі заднім ходом.

Інтеграція смартфона.

Навіщо відмовлятися від зручних функцій смартфона при управлінні вашим BMW? Автомобіль підтримує Apple CarPlay і Android Auto і за допомогою бездротового з'єднання дозволяє інтегрувати ваш смартфон в власний інтерфейс. Завдяки цьому ви зможете користуватися знайомими функціями і різними додатками, перебуваючи в салоні BMW.

Інтеграція смартфона.

Навіщо відмовлятися від зручних функцій смартфона при управлінні вашим BMW? Автомобіль підтримує Apple CarPlay і Android Auto і за допомогою бездротового з'єднання дозволяє інтегрувати ваш смартфон в власний інтерфейс. Завдяки цьому ви зможете користуватися знайомими функціями і різними додатками, перебуваючи в салоні BMW.